🌞👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už čeká. 👙🌞 
DOPRAVA ZDARMA prodloužena do 31. 5. !

👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! 👙
Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už
čeká.
DOPRAVA ZDARMA prodloužena do 31. 5.!

7 dobrých důvodů, proč začít cvičit doma

Venku klesá teplota, je dřív tma a možností, jak si protáhnout tělo pochopitelně ubývá. Nastává čas přesunout se do vnitřních sportovišť, hal, studií, posiloven a bazénů. Pro někoho je to přirozená cesta, jak i nadále během zimních měsíců pravidelně sportovat, někomu ale začíná dlouhé období, kdy se potřebuje do pohybu tak trochu nutit.
Využijte teď ideální příležitost, jak si nastavit tréninkovou rutinu doma. Najděte si denně chviličku, kdy můžete vypnout, rozbalte si svoji cvičební podložku, nalaďte si youtube a udělejte něco pro svoje zdraví, náladu a ladné křivky.

Jaké tedy jsou výhody cvičení podle videí doma?

  1. Ušetříte čas. Nikam se nemusíte vypravovat a jezdit. Navíc videa jsou krátká 10-15 min. Už se opravdu nemůžete vymlouvat na to, že nemáte čas.
  2. Ušetříte peníze. Na účinné a populární posilování pouze váhou svého vlastního těla (nebo svých dětí😉), nepotřebujete téměř žádné pomůcky. Často si vystačíte s jógovou podložkou anebo kobercem. Pro začátek vám budou stačit videa, která jsou na internetu k dispozici zdarma
  3. Sami si zvolíte náročnost. Instruktážních videí jak pro úplné začátečníky, tak pro náročného sportovce, existuje velká škála.
  4. Zaměříte se na určité partie, na kterých chcete pracovat. Potřebujete zpevnit bříško, povolené ruce? V nabídce je cvičení i na partie, o kterých ani nevíte, že je máte. Ale mít můžete😜.
  5. Vyhnete se davům. Vyhnete se přeplněným studiím, kde bývá zvláště na podzim hlava na hlavě a nepříjemný vydýchaný vzduch.
  6. Oblečete si cokoliv budete chtít. Třeba tepláky a vytahané triko. Doma vás určitě nebude sledovat módní policie, ale pamatujte na to, že slušivý cvičební úbor vás ke cvičení dobře motivuje. Tak se nějakým pěkným odměňte, jakmile se dostaví první plody vašeho tréninku.
  7. Vytváříte si návyk. Pokud si každý den trochu zaposilujete, po 3 týdnech se vám cvičení dostane natolik pod kůži, že už nebudete chtít přestat. Vyplatí se tedy chvíli vytrvat.

Internet je plný posilovacích programů, jógy a tanečních lekcí.

Někdy je potřeba trochu zapátrat po tom, co bude pro vás vhodné a bude vás bavit. Mnoho skvělých videí je pouze v anglickém jazyce, ale většinou vystačíte úplně se základní znalostí.
Jako inspiraci na začátek vyzkoušejte následující videa, která fungují nám. Také chcete zpevnit a vytvarovat stehna, paže, hýždě a ploché bříško? Tak se do toho pusťte hned teď.
V angličtině:
V češtině:
Součástí programu Restart hubnutí je kromě 10 videí na domácí cvičení přímo z naší dílny i péče o jídelníček a každodenní návyky.
Malá ochutnávka na cvičení přímo v kuchyni:
A nezapomeňte chodit na procházky, nebo se proběhnout venku! Stále je to ten nejpřirozenější pohyb a čerstvý vzduch vám jednoduše nic nenahradí.
Za celý Restart tým,
Zdraví Hanka

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Kompletní návod,
jak zhubnout
a nepřibrat tuk.

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Je trpět hlady
při dietě váš oblíbený sport?

V tom případě NEKUPUJTE naši knihu!

Obsahuje totiž 101 chutných receptůnákupní seznamy zdravých potravin.