📙📘📗📒 NOVINKA: nejvýhodnější sada 4 knížek!

📙📘📗📒 NOVINKA:
nejvýhodnější sada 4 knížek!

Můžu jíst všechno a je toho vždycky hodně

„Mám hodně početnou rodinu👨‍👩‍👧‍👦, která vlastně bydlí se mnou celá – dva syny, dva vnuky, snachu. Bydlíme v rodinném domku se zahradou🏡, takže čerpáme i zdravou výživu ze zahrádky, máme skleník👍.

A určitě vnuci taky začínají se mnou vlastně hubnout, i když to ani neví💪.

Že vlastně ochutnávají ty naše jídla, která teď pomocí vás vaříme. A jsme v tom vlastně takhle všichni spokojení🙏. Že i ti synové sem tam se někdy dají zviklat a ochutnají to naše jídlo.“

V Restartu můžete být opravdu všichni spolu🤝. Můžete do toho zapojit členy rodiny, nebo se domluvit s kamarádkami, nebo se snachou, tak jak to udělala naše účastnice programu Alča.

Co všechno jí program vnesl do života a jak je s ním spokojená se dozvíte v rozhovoru. Přečtěte si i celý Alči příběh:

 

Proč jsem v minulosti přibral/a?

Mým největším důvodem asi bude množství a náhodné vybírání potravin, když člověk nemá čas všechno dělat. Tak dlouho nejí a pak najednou chce všechno dohnat, má opravdu velký hlad. Většinou když sem přišla z práce a neměla jsem svačinu sebou, tak jsem to pak doháněla večer.

Jak jsi hubl/a v minulosti?

Já už jsem držela všelijakých různých diet, tukožroutské polívky jsem zkoušela, se STOBem jsem hubla. STOB to měl asi nejlepší, to mi vydrželo asi 3 roky. A to už je tedy taky dávno. Teďka jsem taky zkoušela Lenku Kořínkovou a teď jsem vlastně chtěla vyzkoušet tu kávu, že by se mohla pít káva. V tom momentě mě ale stopla moje kamarádka, která našla Restart hubnutí.

Proč jsi začal/a s Restartem?

Impuls byl, že to asi bude fungovat. Že to zkusíme a že to je napořád. Ne, že to změníme jako třikrát čtyřikrát za život, ale už napořád.

Jaké jsou výsledky po Restartu?

Po těch 2 týdnech jsem ubrala na centimetrech, přes břicho 4 centimetry, přes boky jeden. Na kilech asi 4 kila, takže to má na mě velký vliv a cítím se jako ne tak plná, lehčeji.

Co se změnilo s Restartem?

V kuchyni se toho určitě hodně moc změnilo, i když já teda nevařím, protože bydlíme se snachou a s dětma. Takže jsem jí do toho navázala, takže v tom jede se mnou, taky potřebovala hodně dlouho po těch dětech zhubnout.
Takže jí to taky vadilo. A strašně ráda vaří a říká, že recepty jsou takové nové a pro ní inspirace. Ráda vaří a dělá jí to radost. Má nějaký recept a může ho vyzkoušet. Spolu hubneme.

Chutnají ti recepty?

Chutnají samozřejmě. Mám teda takové věci, které každýmu nechutnají. Třeba kešu pudink. Ten teda nám moc nejel. Snědli jsme ho sice, ale není to můj šálek kávy. Samozřejmě tam je hodně jiných receptů, které se dají nahradit. Lívance jsou výborné.

Ty chutnali všem, i našim vnukům. Takže si někdy dávají i s náma, i taťka si dá s náma. Samozřejmě ne všechno, ale někdy se nechá do toho vtáhnout, že si dá i s náma, náš recept.

Je důležitá podpora?

Určitě je lepší do toho vzít víc lidí, když to jde. Třeba ty kamarádky a přátele okolo sebe co máme. Pak když jsou takové ty společné akce, tak je to dobrý, že si můžeme všichni dát, to co třeba máme rádi.

V čem je Restart jiný?

Restart je určitě dobrý v tom, že můžu jíst všechno a je toho vždycky hodně. I když my třeba děláme někdy ty svačinky mezitím. Než jsme si do toho tak naběhli, tak je lepší mít nějaké ty svačinky. Někdy ani tu svačinku nestíháme to dopoledne a pak to nahradíme odpoledne dobrou svačinkou.

Takže si myslím, že nám to vyhovuje teďka víc než nějaké diety, které jsou takové jednostranné. Že se musí jet buď to, nebo to. A je to taky o chuti, že je to všechno moc dobré.

Co tě zaujalo nebo překvapilo na videích?

Videa sleduju většinou ráno, když vstanu brzo. Když se probudím v šest hodin, tak stíhám videa. Jinak přijdou vnuci a už to nestíhám. Takže hodně je sjíždím i dvakrát třikrát, nebo jsem z toho čerpala informace, abych je zase mohla třeba předat i té snaše, protože ona to tak nestíhá ty videa s těma děckama.
Takže jí to přetransformuju a povídáme si o tom, co je tam důležité a co je dobré. To mi pomáhá hodně. Ty videa jsou dobrá. Když je čas, tak délka videí mi nevadí.
Některé jsou dlouhé, tak si je pustím na druhý den, nebo si je pustím třeba večer. Ale určitě je to cenné a je to potřeba. Je to dobré.

Jak hodnotíš lektorky Restartu?

Holky jsou senzačně inspirativní a nabuzené vším. Takže nás takhle přes ty videa inspirují. Mají v sobě vitalitu a jsou štíhlé a prostě jim to pasuje.

Řekni nám něco o sobě?

Jsem babička, mám dva vnuky, žijeme na vesnici, v Lipová-lázně, není to městečko, taková vesnice, lázeňská obec a lázně se tam rozjíždí, dlouho ležely ladem. Mám hodně početnou rodinu, která vlastně bydlí se mnou celá, děti – dva syny, dva vnuky, snachu.
Bydlíme v rodinném domku se zahradou, takže čerpáme i zdravou výživu ze zahrádky, máme skleník. A určitě vnuci taky začínají se mnou vlastně hubnout, i když to ani neví. Že vlastně ochutnávají ty naše jídla, která vlastně teď pomocí vás vaříme.
A jsme v tom vlastně takhle všichni spokojení. Že i ti synové sem tam se někdy dají zviklat a ochutnají to naše jídlo.

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

NOVINKA
Restart jídelníčku:
jednou provždy!

blank

Knížka odhaluje tajemství, jak zhubnout a nepřibrat.

Jednou provždy vyřešíte, co při hubnutí jíst.