🌞👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už čeká.
Objednávejte do 30. 4. s DOPRAVOU ZDARMA!👙🌞 

👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! 👙
Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už
čeká.
Objednávejte do 30. 4. s DOPRAVOU ZDARMA!

Úplně jsem teď přestala uzobávat

Jé, to je dobrý. A co to je?“ Lidi to zajímá a já jim vždycky říkám, co jím😋. A hlavně si všichni všímají, to mě potěšilo nejvíc🆒. Všímají si toho, že jsem zhubla a že mám spoustu energie🔋🔋🔋.

Že jsem veselejší. Já jsem celkově veselej člověk, ale teď mi všichni řikají, že jsem taková rozzářená🤩. To bude tou čtyřicítkou asi😉.

Rozzářit se můžete v jakémkoliv věku🙏. Rozhodnete-li se pro změnu, jsme tu s pomocnou rukou🤝 tak, abyste třeba mohla končit své povídání na téma hubnutí podobnými větami jako naše restarťačka Kája.

„Jako opravdu se toho hodně změnilo, díky tomu jídlu. Až mě to samotnou překvapilo. A mám z toho fakt radost😍.“

Co všechno se u paní Káji změnilo👍? Mrkněte na rozhovor a přečtěte si celý příběh:

Proč jsem v minulosti přibral/a? 

Než jsem začala s Restartem, tak jsem nejvíc přibrala, když jsem onemocněla. Takže jsem přestala cvičit, začala jsem asi víc jíst a asi kvůli tomu jsem se takhle spravila. Šlo to postupně, tak během 5ti let mi to vyskočilo.

Jak jsi hubl/a v minulosti?

Nikdy jsem moc diety nedržela. Já nejsem moc dietář, mě to nikdy moc nešlo a nikdy jsem nezhubla.

Proč jsi začal/a s Restartem?

Impuls byla Kristýnka. Protože já jsem si říkala, že to udělám kvůli ní. Přece jí nebudu říkat, že jsem to nedokázala, takže to pro mě byla velká motivace musím říct.

Jaké jsou výsledky po Restartu?

Zhubla jsem. To, co jsem měla předtím, a ještě víc. Takže jsem byla úplně spokojená. Bylo to 8 kilo a teda mi ještě 1 kilo chybí do mýho plánu. Ale to je úplně super, to jsem šťastná. A pak jsem taky chtěla, aby mi byly jedny šaty. Ty jsem si ještě nezkoušela, to teprve uvidím.

Začala jsem pravidelně snídat. Přestala jsem jíst moje věčný chleby na rychlo, chleba se šunkou v práci, protože tam nemám čas. A začala jsem opravdu hodně jíst zeleninu. Asi i předtim jsem jedla hodně zeleninu, ale já sem klasickej uzobávač, já prostě zobu.

Úplně jsem teď přestala uzobávat. Když připravuju svačiny, tak je jenom připravím, dám na stranu a neuzobávám nic okolo.

Co se u vás doma změnilo během Restartu?

Začala jsem jíst víc ryby a to teda moje děti jedí taky, dcera. Syn moc ne, ale dcera teďka se mnou opravdu jí hodně ryby. I zeleninu jedí děti víc.

Co se změnilo s Restartem?

Změnilo se mi všechno. Začalo se mi líp spát, nemít chutě. Je mi fyzicky dobře, mám spoustu energie. Spoustu novejch věcí sem našla a všichni se mě ptají – jé a co je todle – a já řikám – no pojď, todleto je tohle, to musíš ochutnat – hmmm, to je dobrý. Tohle to jsem dělala včera k obědu – jé, to je dobrý.

A co to je? Co to je? Takže lidi to zajímá a já jim vždycky říkám, co jím. A hlavně si všichni všímaj, takže to mě potěšilo nejvíc. Všímaj si toho, že jsem zhubla a že mám spoustu energie. Že jsem veselejší. Já jsem celkově veselej člověk, ale teďkon mi všichni řikaj, že jsem jako taková rozzářená. To bude tou čtyřicítkou asi 😊

Budeš věci dál dodržovat? Jak si udržet dál váhu?

Asi ne úplně všechno. Asi třeba úplně nepřestanu jíst sladký. Včera jsem třeba měla dort. Ale dám si ho včera, a dneska už bych si ho nedala. Dneska jsme šli třeba do zoologický a dala jsem si salát.

A byli jsme pod stanem, kde všichni jedli rohlíky, buřty, klasika. Po dvou dnech mě bolelo břicho. První, co bylo, když jsme jeli tam odtud, tak jsem si dala salát s kozím sýrem v neděli k obědu a večer jsem hned pekla granolu na druhej den, abych měla. To je teda úplně strašně znát.

Úplně mě přestala pálit žáha, strašně z toho mám radost. Nejsem nafouklá, nebolí mě hlava. Jako opravdu se toho hodně změnilo, díky tomu jídlu. Až mě to jako samotnou překvapilo. A mám z toho fakt radost.

Co tě nejvíc překvapilo, zaujalo na videích?

Třeba ty informace. Já spoustu věcí, co právě ty (Monika) jsi říkala, jsem nevěděla. Jak to všechno souvisí se vším. Tak nějak jsem si říkala, asi nějak to souvisí. Ale člověk vlastně začne nad tím přemýšlet jak, když to tam slyší. To mě hodně potěšilo, ty videa byly opravdu hodně zajímavý pro mě.

Jaké jsou principy Restartu?

Zdravá strava, naučit se jíst zdravý jídla, a kvalitní.

Řekni nám něco o sobě?

Jsem maminka, mám dvě děti, mám roztroušenou sklerózu. To byl ten můj začátek, když sem začala přibírat.

S Restartem sem prostě strašně spokojená, opravdu hodně věcí se změnilo. Je mi dobře, všem bych to určitě doporučila.

 

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Kompletní návod,
jak zhubnout
a nepřibrat tuk.

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Je trpět hlady
při dietě váš oblíbený sport?

V tom případě NEKUPUJTE naši knihu!

Obsahuje totiž 101 chutných receptůnákupní seznamy zdravých potravin.