🌞👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už čeká. 👙🌞 
DOPRAVA ZDARMA prodloužena do 31. 5. !

👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! 👙
Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už
čeká.
DOPRAVA ZDARMA prodloužena do 31. 5.!

2 šikovné appky, které pohlídají váš pitný režim

Pitný režim, 100x omílané téma, a přes to mnozí z nás končí dny větou „Jsem tak unavená/ý, ani jsem se nestihl/a napít“.

Vsadím se, že většina z vás už samozřejmě dávno ví, že pro optimální fungování buňky potřebují vodu a že bez dostatečného příjmu tekutin se hubne jen těžko! Možná ale také patříte mezi ty, kteří se do pití vody musí vyloženě nutit.

Dobrá zpráva je, že pití se dá naučit.

Máme řadu nápadů, jak motivovat ke zvýšenému objemu tekutin. Dnes vám ukážeme, jak vám může být nápomocná aplikace na mobilním telefonu, která vás může pár týdnů hlídat a tak vám pomoci vytvořit návyk.

Aplikací je nepřeberné množství, ale v základu se příliš neliší. Dle vámi zadaných parametrů, jako je váha, pohlaví, stupeň pohybové aktivity vám aplikace nabídne ideální denní příjem vody, který je potřeba vypít. Tento cíl si však můžete sami upravit podle své potřeby, nebo po poradě s nutričním terapeutem.
V neplacené základní verzi máte možnost doplňovat určité spektrum nápojů, čistou vodu, kávu, alkoholické nápoje i mléko. Aplikace, až na výjimky, ale nezohledňují jejich vhodnost a zda například naopak neodvodňují. Proto doporučujeme započítávat si do pitného režimu pouze vodu (případně vodu s citrónem), či bylinné čaje, které dávají vašim buňkám tu správnou hydrataci. Tělo si přece také nesprchujete sladkou limonádou.
Největším přínosem aplikací jsou upozornění, které vám na telefonu s určitou frekvencí vyskakují a připomínají vám, že je potřeba se napít. Nedají vám šanci zapomenout. Jen mít pití vždy po ruce, karafu vody na pracovním stolu, nebo vodu s citrónem ve vaší oblíbené lahvi.

Doporučit můžeme aplikaci Water time.

Je zdarma, v češtině, snadno se v ní zorientujete a bonus je to, že zde lze nastavit odčítání části již vypitých tekutin za každou kávu, co si během dne dáte. Jedním dotekem na kapku vody zároveň navýšíte celkovou potřebu tekutin během náročnějších dnů.
Stáhnutí aplikace Water time drink Tracker & reminder: Google Play, App store

Pokud preferujete více hravou formu, mohla by Vás zaujmout aplikace Plant Nanny.

Zaléváním semínka po každé vypité sklenici Vám vyroste rostlinka, o kterou se každý den staráte. Vzpomenete ještě na éru Tamagotchi? Postačí i základní verze, která je ke stažení zdarma. Aplikace je v Angličtině, ale je jednoduchá a zábavná a ovládání velmi přehledné. Při každém zalití rostlinky zavodníte také sebe a zároveň se můžete pobavit herními prvky aplikace, kdy získáváte odměny nebo měníte rostliny a květináče. Podstata této aplikace tkví v jakémsi nenuceném přístupu, který je mnohem efektivnější, protože středem pozornosti není váš pitný režim, ale rostlina, která se sama o sebe nepostará.
Stáhnutí aplikace Plant Nanny 1 a 2: Google Play , App store 

Proto noste lahev na pití s sebou, mějte mobilní telefon po ruce a kdykoliv na vás aplikace zavolá, dopřejte svým buňkám pořádný doušek.

Další návody na téma pitný řežim naleznete zde:

Krásný den,
Monika

P.S. Chcete se naučit vařit jednoduchá zdravá jídla? Mít jídelníček, co nastartuje vaše hubnutí? Nemít žádný stres z vymýšlení jídla na druhý den?

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Kompletní návod,
jak zhubnout
a nepřibrat tuk.

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Je trpět hlady
při dietě váš oblíbený sport?

V tom případě NEKUPUJTE naši knihu!

Obsahuje totiž 101 chutných receptůnákupní seznamy zdravých potravin.