🌞👙 PLAVKOVÁ POSTAVA celoročně? S naším PLÁNEM NA HUBNUTÍ to zvládnete! 👙🌞 
DOPRAVA ZDARMA + DÁREK k sadě prodlouženy do 30. 6.!

👙 PLAVKOVÁ POSTAVA celoročně? 👙
S naším PLÁNEM NA HUBNUTÍ to zvládnete!

DOPRAVA ZDARMA + DÁREK k sadě do 30. 6.!

Jídlo je vztah na celý život, přemýšlejte o něm!

Stejně tak jako jsou vztahy v rodině, k dětem, k partnerovi, vztahy dlouhodobé, je váš vztah k jídlu na celý život. Je tedy dobré o něm přemýšlet a dělat změny v případě, pokud vám cokoliv nevyhovuje. Třeba to, že vás nezdravý vztah k jídlu dovedl až do stavu nadváhy, kdy se ve svém těle necítíte dobře, nebo už máte dokonce zdravotní problémy. Je zřejmé, že vaše změna ohledně jídla bude mít dopad na celý váš rodinný systém, a proto často vznikají obavy, jak to zařídit. Tak jako se ptala paní Olga v živém vysílání projektu RESTARTUJEM nutriční specialistky a wellbeing koučky, Hanky Střelečkové.

„Jak se podařilo účastníkům zařadit RESTART jídelníček do jídelníčku rodinného?

Vaří se nadvakrát, nebo se rodina pomalu přizpůsobí? Přece jen tofu s brokolicí netrumfne tradiční řízek s kaší.“
Je vcelku běžná představa, že smažený řízek v jídelníčku nic nenahradí. Míváme pocit, že naše děti mají lásku k řízku zakódovanou v genech. Mluvíme-li však o jídelníčku vytvořeném speciálně pro program RESTART HUBNUTÍ, zatím jsme nezaznamenali nikoho, kdo by měl problém s tím, že jídelníček doma neuspěl. Většinou jde o kompromis, že se jídla střídají a postupně jsou další členové rodiny natolik zvědaví, co že si to ta maminka vlastně připravuje, že se sami začínají přidávat.

Může se však stát, že doma opravdu nemáte velkou podporu. Manžel a především děti v pubertě trvají na klasice, kterou jste dosud vařila, a vy máte strach, že to dlouhodobě nezvládnete.

Pokud tomu rodinné prostředí není nakloněno, asi nezbude nic jiného, než ze začátku vařit na 2x. Jídla v RESTART jídelníčku jsou však sestavená tak, aby vám příprava zabrala minimálně času. Většina z nich je do 20 minut na stole. Pro zbytek rodiny připravujte klasiku, ale umožňujte jim ochutnávat a postupně hledejte kompromis, abyste do budoucna nevařila dvě separátní jídla. Co to znamená na již zmiňovaném příkladu? Pro sebe si uvařte tofu s brokolicí, rodině připravte řízek a k tomu jim tu brokolici napařte. Nebo zkuste postupně nabídnout řízek „na přírodno“.

Nesnažte se doma udělat totální převrat.

To, že jste se pustila do hubnutí a změny jídelníčku je vaše osobní rozhodnutí a vaše rodina je v tom tak trochu nedobrovolně. Buďte tedy ohleduplná, vlídná a nevyvolávejte zbytečnou nepohodu. Netlačte, ale zkuste je k tomu přizvat. Ze začátku vařte nadvakrát, poté zkuste kombinovat. Máme zkušenost, že v ostatních členech domácnosti to zaručeně vzbudí zájem a začnou sledovat, co si to vlastně na talíř dáváte.

Vyzkoušejte si program RESTART HUBNUTÍ nanečisto.

Máme pro vás ochutnávkový týden zdarma. Dostanete jednoduchý plán na 7 dní, 6 receptů a tahák na svačiny. Přihlásit se do RESTART Týdne zdarma můžete zde >>.
Celý záznam živého RESTART vysílání, kde se věnujeme vašim dotazům ohledně hubnutí a komplikacím s tím spojených, si můžete poslechnout zde >>.
Zdraví vás Hanka

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Kompletní návod,
jak zhubnout
a nepřibrat tuk.

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Je trpět hlady
při dietě váš oblíbený sport?

V tom případě NEKUPUJTE naši knihu!

Obsahuje totiž 101 chutných receptůnákupní seznamy zdravých potravin.