⏰🚚 BŘEZEN: Chcete zahájit cestu zdravého hubnutí s DOPRAVOU ZDARMA🚚⏰

⏰🚚 BŘEZEN 🚚⏰
Chcete zahájit cestu zdravého hubnutí
s DOPRAVOU ZDARMA?

Mlsání na lžičku

Místo sušenek a čokoládek si domů pořiď raději tuto hříšnou dobrotu. Máš u ní totiž jistotu, že na rozdíl od předchozího zmíněného, neobsahuje žádný ztužený tuk, hromadu bílého rafinovaného cukru, emulgátory ani glukózový sirup.

Taková ta občasná jedna lžička, sladkého potěšení, když tě honí mlsná, by zkrátka měla být co nejkvalitnější. Je lepší sáhnout po této variantě než dětem ujídat zásoby čokoládových figurek z Vánoc.

Na druhou stranu je potřeba také zmínit, že se sice jedná o kvalitní, výživnou dobrotu, ale stále je potřeba mít na paměti, že není možné se „s ní utrhnout ze řetězu“ a sníst ořechového másla velké množství najednou. Během chvilky totiž takto do sebe můžeš dostat klidně i kalorickou hodnotu celé večeře.

Takže nejlepší je vychutnat si lžičku nebo dvě. Jistě uvidíš, že ti to bude stačit a dokonale tě taková porce uspokojí. Ořechové máslo je totiž opravdu syté.

Napiš nám do komentáře jak dlouho ti taková sklenička s výživnou dobrotou doma vydrží. Protože jednoduché je ji otevřít, ale těžké zavřít. Tak pozor na to!

Týna 🌰

PS 1: Toto sušenkové těsto ve skleničce zn. Vilgain si můžeš vychutnat nejen jen tak na lžičce, ale skvěle chutná i v ranních kaší nebo se hodí na ozdobení lívanců. Po přidání kypřícího prášku, vajec nebo dalších ingrediencí z něj prý dokonce během chvilky vykouzlíš cookies. To brzo vyzkoušíme a dáme ti vědět, jak to dopadlo.

PS 2: Najdeš ho na tomto odkaze.

PS 3: Chtěli byste jídelníček, tedy jasný plán co vařit a jaké potraviny nakoupit? Mrněte na naší kuchařku Restart jídelníček: Zdravé jídlo 2x denně⁠, která zjednoduší váš zdravý život

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Chcete téma hubnutí jednou provždy vyřešit?

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Knížka odhaluje tajemství, jak zhubnout a nepřibrat.

Jednou provždy vyřešíte, co při hubnutí jíst.