🌞👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už čeká.
Objednávejte do 30. 4. s DOPRAVOU ZDARMA!👙🌞 

👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! 👙
Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už
čeká.
Objednávejte do 30. 4. s DOPRAVOU ZDARMA!

Odolal jsem vůním nezdravého jídla a změnil stravu od základu

Kdy je ten správný čas začít se svoji váhou něco dělat🤔Ve chvíli, kdy máte problém se ohnout, abyste si zavázali tkaničky🙈🙊? A nebo, když už vám je děsně nepříjemný vůbec sedět v autě🚗?

Takové byly důvody Petra, odvážného zástupce menšiny mužů🚹 mezi účastníky programu RESTART HUBNUTÍ, který během omezení Covidové pandemie přibral⬆ za 2 měsíce sezení doma 8 kilo.

Čím byl pro něj program výjimečný a jak se stalo, že je po 6 týdnech o 5 kilo lehčí⬇?

Mrkněte na rozhovor a přečtěte si celý příběh Petra:

Proč jsi začal/a s Restartem?

Ve chvíli, kdy sem samozřejmě už měl problém se ohnout, abych si zavázal tkaničky a bylo mi nepříjemný vůbec sedět v autě, tak jsem řekl, musím začít něco dělat.

Tím, že odhodlat se ke sportu bylo ještě těžší, než odhodlat se ke stravě, takže samozřejmě to byl ten hlavní impulz, že prostě sem si řeknul, že s tím musím něco dělat.

Proč jsem v minulosti přibral/a?

Největší důvod, proč sem přibral, tak byla určitě ta pandemie covidu. Člověk seděl doma, malá dcera, která měla chodit do školy, nechodila.

Takže neustále sme seděli, něco sme ďobali, něco sme jedli, né vysloveně zdravě, takže samozřejmě za ty dva měsíce šlo prostě sedum osm kilo nahoru. Což je strašně moc u mě.  Já mám optimální váhu nějakejch 79 a měl jsem skoro 90.

Jak jsi hubl/a v minulosti?

V minulosti jsem hubnul nezdravě. Takže věc, která pomohla shodit váhu, tak byly bohužel cigarety.
A k tomu už se vracet nechci.

Jak se cítíš po Restartu?

Za první měsíc Restartu, je asi nejdůležitější výsledek, že se necejtim tak unaveně, cejtim se vcelku svěže a hlavně sem čtyři pět kilo zhubnul. Takže celkově se cejtim podstatně líp, což je to hlavní.

Co se změnilo s Restartem?

Za první měsíce Restartu se mi podařilo změnit to, že i přes velký vůně, přes velký chutě na nezdravý věci, sem odolal. Respektive sem neodolal dvakrát, ale jinak sem odolal a prostě sem opravdu tu stravu změnil, od základu.

Nevěřil jsem tomu, že to zdravý, může být zdravý a může to dobře chutnat.

K tomu, než jsem poznal ten jídelníček Restartu, tak jsem vždycky chodil kolem toho, tý zdravý výživy a říkal jsem si, je to fajn, ale klíčky zrovna jíst nemusím. Prostě mě to nechutná, nicméně sem poznal, že zdravá strava může bejt i velmi chutná.

Jaké jsou principy Restartu?

Základním principem Restartu je zdravá životospráva. A vůbec se dostat na tu vlnu a už potom vlastně nenásilnou formou na tý vlně jet a dělat něco pro sebe.

Pro koho Restart není?

Já si myslím, že Restart je pro každýho. Každýho, kdo chce pozitivně ovlivnit svůj život, ať už váhou, ať už zdravím, ať už prostě celkově jako by tou vitální pohodou.

Je Restart slučitelný s rodinou?

Jde to zapojit s rodinou.  Malá, když jedla, připomínám, že jí je sedm let, tak tý teda strašně chutnalo to kari s cizrnou a s tou zeleninou. A říká, ten hrášek je úplně fantastickej, ten jako chci.

Takže samozřejmě jde to spojit, chutná to. Co samozřejmě je blbý, že všichni sme nějak zaměstnaný, což znamená, že ona ve škole má prostě jinej harmonogram, jí v jinou dobu, ale ty společný večeře si podle Restartu dáváme. Takže jíme všichni společně.

Pomohl mi s Restartem někdo?

Nebejt manželky, která samozřejmě do toho šla se mnou, protože já sem hodně váhavej, takže jsem se prostě k tomu sám nemohl odhodlat, tak manželka říká, deme do toho spolu, stejně tak i s během, stejně tak i se sportem. Tak samozřejmě ve dvou se to líp táhne, za A. A za B, jelikož já kuchař nejsem, čas na to nemám, tak bych se k tomu asi nedopracoval a dělal bych takovou tu dietu formou hladovky, která ve svý podstatě potom k ničemu není. Člověk se sice donutí, nějak zhubne, ale potom to samý dá prostě rychle nahoru. Pak v nestřeženým okamžiku si dá nugetu a chipsy a jiný věci.

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Kompletní návod,
jak zhubnout
a nepřibrat tuk.

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Je trpět hlady
při dietě váš oblíbený sport?

V tom případě NEKUPUJTE naši knihu!

Obsahuje totiž 101 chutných receptůnákupní seznamy zdravých potravin.