🌞👙 PLAVKOVÁ POSTAVA celoročně? S naším PLÁNEM NA HUBNUTÍ to zvládnete! 👙🌞 
DOPRAVA ZDARMA + DÁREK k sadě prodlouženy do 31. 7.!

👙 PLAVKOVÁ POSTAVA celoročně? 👙
S naším PLÁNEM NA HUBNUTÍ to zvládnete!

DOPRAVA ZDARMA + DÁREK k sadě do 31. 7.!

Prevence je pro posilování imunity nenahraditelná

Víte🤔, jak je to s konvenční medicínou a prevencí? A jak je prevence důležitá při imunitě? Je totiž naprosto zřejmé, že imunitu během jednoho odpoledne nenaženete.

Hezký obraz🖼 současné situace vytvořil před lety wellbeing kouč Tony Robins, který to popisuje na příběhu topících se lidí v řece.

Je podzimní večer, fouká vítr, muž se vrací domů podél řeky. Všimne si, že v řece někdo plave… tedy spíš se topí a volá o pomoc.

Neváhá, sundá kabát, skočí do vody a tonoucího vytáhne. Pomůže mu na nohy. Když si znovu oblékne kabát a chystá se k odchodu, slyší další volání. Podívá se směrem k řece a tam proud unáší dalšího člověka. 

Skočí do vody a vytáhne ho.

A sotva mu pomůže na břeh, vidí jak proud unáší další dva nebožáky.


Taková je situace u lékařů, kteří jsou přehlcení a nemají čas a kapacitu koukat na to, kdo tam ty lidi do vody neustále hází.

Akutní medicína je dnes na nejvyšší úrovni, jaké kdy dosáhla. Dokáže zachránit život ještě několik minut po exitu a v lidském těle opravit neuvěřitelné věci. Lékaři jsou skvělí specialisté ve svých oborech. Ale v systému vzdělávání a následné praxe nemají prostor na celostní pohled. Snaží se řešit následky toho, co my sami na sobě napácháme tím, že zanedbáváme prevenci.
Budování imunity, výživu a prevenci proto musíme vzít do vlastních rukou🤲. Sami aktivně dělat jednotlivé kroky k udržení zdraví, nebo si přizvat odborníka, nutričního specialistu, který nám s tím pomůže.
Pohodové dny plné pohybu a vyživujícího jídla,
přeje Monika

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Kompletní návod,
jak zhubnout
a nepřibrat tuk.

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Je trpět hlady
při dietě váš oblíbený sport?

V tom případě NEKUPUJTE naši knihu!

Obsahuje totiž 101 chutných receptůnákupní seznamy zdravých potravin.