📙📘📗📒 NOVINKA: nejvýhodnější sada 4 knížek!

📙📘📗📒 NOVINKA:
nejvýhodnější sada 4 knížek!

Vědomá rozhodnutí určují pocit ze sebe sama

Eva Beránková je architekta, designérka, podnikatelka, maminka dvou už skoro velkých dětí, má skvělého partnera a také sklep plný hezkého nádobí z bazarů. Díky tomu se propojily naše cesty a Eva se zapojila do našeho 10-ti týdenního programu RESTART HUBNUTÍ. Nejprve tak, že poskytla krásné nádobí ze svého obchodu arki.cz, na kterém jsou všechna jídla v programu vyfocená a po-té se stala i jeho účastnicí a vydala se s námi na objevnou cestu.

Evo, díky vaší práci máte kolem sebe celý den krásné věci a nádobí. Co to pro vás vlastně znamená?

Obklopuji se hezkými věcmi, ne těmi do vitrínky, ale takovými, které se dají používat každý den a přináší mi neustále radost. Pokud se vědomě obklopujeme tím, co je nám příjemné, ať už jsou to kvalitní věci s trvalou hodnotou, komunita lidí, nebo to, že upřednostňujeme dobré jídlo a také zážitky místo množství hromady věcí, spoluvytváří to v nás příjemný pocit a energetický přebytek, který pak můžeme předávat dál.

Co je zdrojem vaší energie a inspirace nejen pro práci, ale také pro rodinu a váš aktivní život?

Věřím tomu, že je nejdůležitější postarat se nejdříve sami o sebe, abychom byli fit, v příjemném rozpoložení a mohli tak pečovat o své okolí a třeba i ostatní inspirovat. Věci pak nemusíme odmítat, ale stanou se přirozenou součástí našich denních okamžiků a zážitků. Stejně jako dělám vědomou volbu ohledně věcí kolem sebe, stejně tak se mohu rozhodnout, jakým způsobem se budu chovat ke svým blízkým, nebo co si budu dávat do pusy. Pokud se mám ráda, budu měnit přístup i k tomu, co jím. Nedávám do pusy jídla, která mi ubližují.

A co konkrétně vám přinesl program RESTART HUBNUTÍ po 8 týdnech?

  • To co jste do programu dali, by se mělo učit na základní škole! Aby si lidé jídlo užívali a hlavně si uměli vařit ze zeleniny.
  • Je již pro mě naprosto automatické, že půlka nákupního košíku tvoří zelenina.
  • Naučila jsem se vařit lehce.
  • Vím, že to funguje, už po 8 týdnech se snížil pocit hladu a nemám „pneumatiku“.
  • Vím, co dělat, jak vyřešit krizové situace např. u maminky na obědě.
  • Dělám vědomá rozhodnutí – sním si čokoládu tajně s dobrotami u šuplíku, nebo půjdu na kávu s kamarádkou a „zahřeším“ si se vší parádou a dobrým pocitem?
  • Největší výzva je vytrvat – i když to chvilku nejde, nemůžu např. dobře vařit, tak to nevzdám. Neopustím systém úplně, uznám to – mám náročný den a vrátím se později zpět. 
  • Překvapila mě velká podpora rodiny; manžel i děti se zapojili a hledáme cestu i pro ně.
  • Není to dieta, ale cesta životem, kterou už ani po skončení programu neopustíme.
Celý rozhovor s Evou Beránkovou si můžete pustit ze záznamu ZDE.
Za RESTART tým,
Veronika

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

NOVINKA
Restart jídelníčku:
jednou provždy!

blank

Knížka odhaluje tajemství, jak zhubnout a nepřibrat.

Jednou provždy vyřešíte, co při hubnutí jíst.