🌞👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už čeká. 👙🌞 
DOPRAVA ZDARMA prodloužena do 31. 5. !

👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! 👙
Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už
čeká.
DOPRAVA ZDARMA prodloužena do 31. 5.!

Zhubla jsem a vařím jinak

Já za sebe jako hlavní myšlenku beru tu komplexnost💯. Mně se líbí to, jak to máte připravený, že to je od A až do Z. Od toho nákupu těch potravin, plán toho týdne, jak to mám udělat, jak to mám uvařit, recept👍. Nemusím nad tím absolutně přemýšlet🧘♀. Je to napsané, jak bych tak řekla, jak pro blbečky. Prostě to vezmu, chytnu a jedu. To se mi na tom hrozně líbí na Restartu💜💜💜.

Také vás láká poznání nových věcí? „Některý potraviny pro mě byly úplně nový, například umeocet, psyllium. To jsem třeba vůbec neznala.“ Restarťačka Renata si kromě nových poznatků odnesla také 7,5 kilo dolů⬇⬇.

O její cestě se dozvíte více, když se podíváte na následující video a přečtěte si celý Renaty příběh:

Jak jsi hubl/a v minulosti?

V minulosti jsem určitě hubla, zkoušela jsem to víckrát a pak vždycky přicházely takové ty standartní jojo efekty, zase třeba po půl roku zpátky kila navíc a vždycky to takhle bylo pořád, nahoru dolu. Takže teď jsem zvědavá, co udělá tohle. Přijde mi, že je to poprvé takový jiný způsob, než předtím. Že jsem šla víc do hloubky a vařím jinak.

V čem je Restart jiný?

Recepty. A pro mě jakoby takový to kolem, to povídání, co za potraviny využívat, co nevyužívat. Moje diety vždycky spočívaly v tom jako hladovět. Třikrát denně malé porce, to jsem teda zjistila, že třikrát denně mi vyhovuje. I v Restartu to jedu, já nesvačinkuju, a vyhovuje mi to.

Vždycky jsem jedla třikrát denně malý porce bez pečiva. A s Restartem sem zjistila, že můžu pečivo, jiného typu. Můžu i spoustu jiných věcí, které jsem si myslela, že nemůžu. Tak v tomhle tom to je trošku jiný.

Jaké jsou výsledky po Restartu?

Tak určitě váha. To je takový můj první úspěch. Zhubla jsem s Restartem 7,5 kilo. Což si myslím, že je jako dobrý, za ty tři měsíce. Takže to beru jako první úspěch. A pak se to odvíjí se vším. Víc se usmívám, mám pocit, že jsem zdravější, taková lehčí a plná energie. Takže tohle bych řekla, že jsou takový tři věci. A asi jinak nakupuju.

Nakupovala jsem vždycky hodně zeleniny, ale teď nakupuju i jinou zeleninu a jinak nakupuju. Že si to nakoupím dopředu a nechodím do toho Lidlu každý den, plánuju dopředu.

Co se změnilo s Restartem?

Určitě pro mě byly některý potraviny úplně nový, například umeocet, psyllium. To jsem třeba vůbec neznala. Takže poznání nových věcí, to je pro mě asi takový to, co jsem si z toho vzala. A pak takový ty věci, co říkáte kolem. Pozitivní myšlení, hýbat se. I když chodím pěšky, tak jak vy to říkáte, přemýšlet nad tím, že jdu. Nedělat to automaticky, ale spojit to s tou myšlenkou, pak to asi tělo jinak zpracuje.

Jaké jsou principy Restartu?

Já za sebe jako tu hlavní myšlenku beru tu komplexnost. Mně se líbí to, jak to máte připravený, že to je od A až do Z. Od toho nákupu těch potravin, plán toho týdne, jak to mám udělat, jak to mám uvařit, recept. Nemusím nad tím absolutně přemýšlet. Je to napsané, jak bych tak řekla, jak pro blbečky. Prostě to vezmu, chytnu a jedu. To se mi na tom hrozně líbí na Restartu.

Jak jsi zvládala koukat na všechny videa a plnit úkoly?

V tomhle jsem asi trošku takový lajdák. Nejela jsem pravidelně týden po týdnu. Jela jsem pravidelně jídlo, to jako jo. Ale s tím časem je to se mnou na štíru. Takže první týden jsem si vytiskla pracovní sešit a všechny tyhle věci. Ale pak už jsem to úplně nedodržovala správně.

Ale stihla jsem za tři čtyři týdny všechny videa, co tam byly, takový to povídání. Většinou, když jsem šla do práce pěšky, tak jsem si nasadila sluchátka a šlo to.

Máš podporu doma?

Bylo to hrozně vtipný. Nevím, který to byl týden. Jestli třetí, nebo čtvrtý, když tam bylo takový to video – podpora rodiny. Protože můj Marek teda se mnou absolvoval už víc diet a vždycky to bylo jenom takový ledabylý. A zrovna opravdu on říká – jako dobrý, drž si svojí dietu, jako v pohodě. Některá jídla jedl se mnou, některá mu moc nechutnala, třeba tofu.
To chlapi někdy ohrnujou nos. Ale já jsem si zrovna to video zkoukla a večer mi Marek říká: „Lásko, víš jako mohla by sis už se mnou dát tohle“. A začal brblat. A já říkám: „3 týdny ti to nevadilo a najedou“.
Prostě jako byste věděli, nevím, kde jste to vypozorovali, ale jako byste věděli, že ty 3 týdny to ti chlapi, nebo ta rodina zvládne. A pak už jenom potřebujou slyšet, jako nech mě ještě chvilku, ještě chvilku to bude trvat.
A myslim si, že to tak nějak přetrvalo doteď, že mu ani nevadí, že vařím jinak. Už jsem ve stadiu, kdy si můžu cokoliv dát, co si chce dát on. Protože už jsem se dostala na nějakou svojí hladinu. Takže teď když řekne: „Dáme si stejk z grilu se zeleninou“. Tak já řeknu: „Dobře, nevadí mi to“. Ale ten začátek byl pro něj asi docela těžký. Ale podporu mám.
I Eliška, některý věci jí a chutnají jí.

Řekni nám něco o sobě?

Jsem pracující máma, mám 4 a půl letou holčičku. A některé recepty jí moc chutnají. Zapojuje se se mnou i do cvičení. Je to hrozně fajn, jak je to dítě kolem mě, jak lítá a cvičíme a ona se snaží taky. A pomáhá mi vařit. Začíná se mnou vařit a je hrozně šikovná.

Co je tvým největším výsledkem Restartu?

Můj výsledek je určitě viditelný, je to 7,5 kilo dole. Je to obrovský úsměv na tváři, spousta energie a trošku jiná mysl, jiné uvažování, pozitivita a snad i zdraví.

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Kompletní návod,
jak zhubnout
a nepřibrat tuk.

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Je trpět hlady
při dietě váš oblíbený sport?

V tom případě NEKUPUJTE naši knihu!

Obsahuje totiž 101 chutných receptůnákupní seznamy zdravých potravin.