🌞👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už čeká. 👙🌞 
DOPRAVA ZDARMA prodloužena do 31. 5. !

👙 Postava DO PLAVEK? Ještě to stihnete! 👙
Detailní PLÁN NA HUBNUTÍ už
čeká.
DOPRAVA ZDARMA prodloužena do 31. 5.!

Cítím se lehčí a akčnější

„Největší změna je samozřejmě v tom jídelníčku a ve skladbě potravin. Kdy vlastně úplně laicky řečeno, procházel jsem ten stejnej supermarket jako vždycky, ale najednou jsem zůstal stát u jiných regálů🥦🥑🥕. 

Takže to. A pak jsem si lehce dovybavil kuchyňské vybavení🎯, že jsem si koupil tyčový mixér a pak větší prkýnko⬆⬆⬆, protože jsem musel krájet hodně zeleniny.“

Tom, i jako samostatně žijící muž, prošel celým Restartem se super výsledky👍,  co se týče hubnutí a nárustu energie. Vyměnil jídla ze studenských let za recepty z Restartu a organizuje si jídelníček nejenom pro sebe, ale i svého syna.

Takže už žádné výmluvy, že to nejde🙅♂! Mrkněte na video a přečtěte si i celý příběh Toma:

Proč jsem v minulosti přibral/a?

Zřejmě jsem konzumoval špatný potraviny a i přesto, že jsem se hodně hýbal, tak jsem prostě pořád cítil, že mě roste něco na břichu a s tím jsem nebyl spokojenej. A potřeboval jsem to z toho břicha dostat pryč a to se podařilo.

Jaké jsou výsledky po Restartu?

Předsevzal jsem si 5 kilo dolů, ale mám 3 kila dole a v pase 3 centimetry. Takže to jsou ty výsledky, z hlediska fyzickýho. Ale potom ještě se i cítím lehčí, akčnější. A protože chodim pravidelně cvičit, tak tím, že jsem měnil tu stravu, jsem se cítil, že nemám z čeho brát tu energii. Ale teďka jí prokazatelně zcela mám z čeho brát a vydávám víc a jsem mnohem víc výkonnější. Jak po té fyzické stránce, tak i po té mentální, protože hodně pracuju v administrativě.
To mně Hanka říkala, že vlastně pak poznám výsledky podle toho, že budu mít dostatek energie. A to se mi to fakticky dostavilo. Dříve jsem jedl prázdný věci, doslova a do písmene prázdný věci.

Co se změnilo s Restartem?

Největší změna je samozřejmě v tom jídelníčku a ve skladbě potravin. Kdy vlastně úplně laicky řečeno, procházel jsem ten stejnej supermarket jako vždycky, ale najednou jsem zůstal stát u jiných regálů. Takže to. A pak jsem si lehce dovybavil kuchyňské vybavení, že jsem si koupil tyčový mixér a pak větší prkýnko, protože jsem musel krájet hodně zeleniny.

A největší změna, že jsem dostal takový ucelený přehled o té výživové stránce, jak se člověk má správně stravovat. A potom teda i trošku to zamyšlení, jak si má člověk uspořádat ňák ty věci. I když tam jsem byl celkem v pořádku, tam jsem to věděl. A nějaký ty věci z hlediska energie a znalosti o potravinách. Což znamená, jak to kombinovat, co nedávat, čeho se zcela vyvarovat. To člověk nečekal.

Nejvíc se na talíři změnila zelenina, hodně zeleniny a potom ty kvalitnější potraviny. Já jsem totiž měl hodně masa. Takže jsem teď to maso zredukoval, v podstatě na půlku, možná i na dvě třetiny.

Já jsem hodně konzumoval ty tuňáky a lososy a to jsem teď trošku ubral, ale ubral jsem i masa jako takovýho. Takže to byl velkej zásah.

Věříš, že nastavený režim udržíš?

Já tomu věřím. Teď jsem u 13 týdne a fakticky si v neděli u kávy popřemýšlím, jak mám naskládaný týden. Já hodně cestuju a pak kolem víkendu jsem doma. Takže si skutečně popřemýšlím, co a jak udělám. Podívám se, co mi ještě doma zůstalo a snažím se to nakombinovat.

Plánuju si to jídlo a když potom přijdu do restaurace, nebo jsem někam pozvanej, tak prostě o tom jídle přemýšlím už předtím a vím, co si vyberu. Že už se třeba určitým kombinacím vyhýbám, a nebo určité potraviny si vybírám. Jak se říkalo, vyhýbám se polotovarům a jdu do těch čerstvých věcí a přírodních.

Omezoval tě nějak Restart?

Připadal jsem si jak ve škole u známého kuchaře. Tím vlastně, jak jsem začal v době covidové epidemie, tak sem si všechno chystal a dodržoval všechno, co tam bylo napsaný. Takže jsem si nachystal jídlo na druhej den a pak jsem si hned dělal večeři. Snídani jsem měl samozřejmě vymyšlenou. Takže tím pádem, že jsem v té době nemohl cestovat, tak mně se sešlo to pozitivní s tím negativním.
Takže jsem se plně věnoval místo cestovaní tady tomu vaření a vlastně všechny recepty kromě pár, jsem skutečně absolvoval. Takhle to zanechalo stopu z hlediska toho vaření. Já jsem si jako něco uvařil, ze studentských let, co jsem zvládal, ale teďka jsem se obohatil a výsledek je ten, že když chystám sobotní oběd, tak v podstatě celej, včetně polívky, do hodiny deseti jsem schopen udělat. Včetně té polívky, co je z Restartu.
K tomu nějaké jídlo, včetně přílohy. A prostě hodinu intenzivně vařím, mám všechno nakoupený a perfekt.

Je Restart slučitelný s rodinou?

Žiji sám. Takže to, co jsem uvařil, jsem předložil synovi, o víkendu, on ke mě chodí a všechno prošlo. Nic mě nezamítl. Teďka jsme měli naposledy nějakou kombinaci toho tuňáka se zeleninou, předtím sem k tomu udělal květákovou polívku, naprosto perfektní.
A už tady samozřejmě byly hodně diskutovaný ty banánový lívanečky. Ty teda horko těžko rozdělim na ty dvě porce. Takže ty jedny mám teplý a ty druhý pak studený.
Anebo se synem si je dáme jako dezert v sobotu po obědě. Napřed je chtěl jenom suchý a pak nakonec – hele ty tam máš ještě nějaký ty ozdoby, jogurt s lesním ovocem. Tak mě to příště dej taky. A ještě jsem to pokapal datlovým sirupem. A naprosto luxusní a už to jinak nechce.

Jaké jsou principy Restartu?

Základní principy Restartu jsou seznámení se s potravinama. Seznámení se, jak prostě zlepšit svůj životní styl, aby člověk měl hodně energie a dostával správné živiny. Protože to je ten pohon toho člověka a správně se orientovat a uspořádat si ten život od rána do večera. A když to nejde si uspořádat a jsem v nějaké akci, tak jak se tomu přizpůsobit, připravit se a nebo co si pak správně vybrat.

Jaké jsou největší výsledky po Restartu?

Největší výsledky pro mě po Restartu jsou, že jsem zhubnul 3 kila, v pase jsem zeštíhlel o 3 centimetry. A při cvičení mám víc energie, takže mě to víc baví, víc endorfinů a nabíjí mě to na celej můj náročnej pracovní život.

 

 

⭐⭐⭐⭐⭐
„Zhubla jsem 7 kg a vařím jinak"

Kompletní návod,
jak zhubnout
a nepřibrat tuk.

Restart jídelníčku:
jednou provždy!

Je trpět hlady
při dietě váš oblíbený sport?

V tom případě NEKUPUJTE naši knihu!

Obsahuje totiž 101 chutných receptůnákupní seznamy zdravých potravin.